Bulgarian Online Research - информационна сесия „Кариера в сферата на онлайн маркетинговите проучвания“ на 25.10.2016 г. от 14:00 ч. в 9 ауд.

Уважаеми студенти,

Имаме удоволствието да ви поканим на информационна сесия „Кариера в сферата на онлайн маркетинговите проучвания“. Компания Bulgarian Online Research планира откриване на офис в гр. Свищов и набира амбициозни и талантливи кадри с желание за работа и професионална реализация в индустрията.

Bulgarian Online Research е с над 10 годишен опит в сферата на маркетинговите  проучвания. Повече от 300 млади специалисти работят в нашите офиси в гр. София и гр. Бургас. Ние предлагаме професионално развитие, работа в приятелска и динамична среда, постоянна заетост, както и работно време, подходящо за студенти.

Ако сте готови да направите първите си кариерни стъпки в сферата на онлайн маркетинговите проучвания, ако се интересувате какви професионални възможности предлагаме или ако искате да научите повече за индустрията, заповядайте на 25 октомври 2016 в ауд. 9 в 14:00 часа, за да се запознаете с екипа на Bulgarian Online Research.

За въпроси и коментари, моля, не се колебайте да се свържете с нас на info@borsolutions.com

Очакваме ви!