Ден на отворени врати в Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ – Свищов

ПОКАНА

за Ден на отворени врати в Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ – Свищов

(11 ноември 2016 година)

Академичното ръководство на Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ – Свищов има удоволствието да отправи покана към всички учители, ученици и семействата им да участват в провеждането на Деня на отворени врати в Стопанска академия (11.11.2016 г.), който се провежда в рамките на официалната програма за тържествено честване на 80-ата годишнина на висшето училище.

По време на Деня на отворени врати учениците и гражданите ще имат възможност за един ден да бъдат на студентската скамейка, да почувстват академичния дух и заряд, да се срещнат с представители на академичната общност. Специално за Вас ще представим аудиторната инфраструктура, академичния музей, студентския стол, както и ще организираме възможност да посетите няколко от най-значимите забележителности в град Свищов.

Моля, изпратете списък, съдържащ трите имена, клас или длъжност, електронна поща и телефон, на желаещите да вземат участие в Деня на отговорени врати на имейл: career.center@uni-svishtov.bg до 07.11.2016 г. (понеделник), включително.

11 ноември 2016 г.

9:30 – 10:00 Регистрация
Аудитория № 1 на Ректората

10:00 Откриване
Аудитория № 1 на Ректората

10:30 – 11:15 Презентация на Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ – Свищов
Аудитория № 10 на Ректората

11:15 – 11:30 Представяне на Фото-конкурс „Аз и Стопанска академия“
Аудитория № 10 на Ректората

11:30 – 12:00 Посещение на реновирания Академичен музей

12:00 – 13:00 Обяд
Студентски стол № 1

13:00 – 13:30 Посещение на изложба, посветена на Стопанска академия „Д. А. Ценов“
Художествена галерия „Николай Павлович“, гр. Свищов

13:30 – 17:30 Посещение на културно-исторически забележителности в гр. Свищов
· Къща-музей „Алеко Константинов“;
· Посетителски център „Нове“, Римски военен лагер „Нове“ и реенактори от Първи Италийски легион;
· Експозиция „Преминаване на руските войски в местността Паметниците“.

За повече информация относно мероприятието може да се обръщате към Академичния център за кариерно консултиране и връзки с обществеността (АЦККВО) към Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ - Свищов на телефон (0631) 66 437 и 0885 680 168 или ни пишете на e-mail: career.center@uni-svishtov.bg

Актуални новини относно честванията на 80-тата годишнина на Стопанска академия може да откриете на:

www.uni-svishtov.bg

Очакваме Ви в Свищов!