Кампанията на „Интеграл“ ще се проведе в Стопанка академия на 12.10.2016 г от 10:00 ч. до 14:00 ч. във фоайето на Факултетски корпус

И тази година „Интеграл“ ще изненада с подаръци студентите от Стопанска академия „Д. А. Ценов“. Кампанията по раздаване на планери „Ambition!“ ще се проведе 12.10.2016 г от 10:00 ч. до 14:00 ч. във фоайето на Факултетски корпус. Студентите, които искат да получат подробна информация за бригадите в САЩ и да се срещнат със студенти, които са изкарали лято 2016 в Америка ще могат да го направят в самия университет в сряда.

Кампанията е насочена към младите и активни хора, които се интересуват от чужди езици, международен културен обмен под формата на стажове в чужбина, както и от професионално развитие. Освен, за да планират ежедневните си ангажименти, студентите могат да използват пленери, за да получат полезна информация относно възможностите за подготовка на езиковите изпити TOEFL/IELTS/iBT, професионална ориентация, студентски карти за намаление ISIC и провеждане на безплатни семинари от представители на европейски университети и от различни експерти по въпроси, свързани с кариерно израстване и развитие.

И тази година кампанията ще се проведе с подкрепата на „Кока Кола България“, която предоставя по едно кенче от напитката за всеки студент. В края й организаторите предвиждат провеждане на томбола за специална награда.