На 10.11.2022 г. – Международният ден на счетоводителя, от 14,00 ч. катедра „Счетоводна отчетност“ и екипът на научноизследователски проект № 4-2022 ”Актуални аспекти при обучението на специалисти с висше счетоводно-икономическо образование” организират кръгла маса-дискусия „Обучението по счетоводство – нови концепции и приложни решения“ за представяне на разработените теоретични и практико-приложни идеи и резултати по проблематиката на проекта. Мероприятието е посветено и на 86-годишнината от създаването на Стопанска академия „Д. А. Ценов“ – Свищов, и на 86 години преподаване и обучение по счетоводство в Стопанска Академия “Д. А. Ценов” – Свищов. Кръглата маса-дискусия, ще се проведе във виртуална среда посредством платформата Big Blue Button.