Национален ученически конкурс за есе по „Счетоводство“

Стопанска академия „Д. А. Ценов” – Свищов,
Кариерен център, секция „Образователен маркетинг” и
Катедра „Счетоводна отчетност”
отправят покана за участие в Национален ученически конкурс за есе по „Счетоводство“

Конкурсът е насочен към всички ученици от 11 и 12 клас. Каним ги да участват с есе, в което да представят своите виждания относно:

„БЪДЕЩЕТО НА СЧЕТОВОДНАТА ПРОФЕСИЯ В УСЛОВИЯТА НА ДИГИТАЛНА ИКОНОМИКА“

Краен срок за изпращане на есетата е 15 май 2024 г. на имейл: kso@uni-svishtov.bg. Файлът (в doc или docx формат) трябва да съдържа още следната информация:
    ● Трите имена;
    ● Училище, клас, специалност, учител;
    ● Имейл и телефон за връзка с ученика и учителя.
Комисия от членовете на катедрата ще разгледа и оцени работите. Резултатите ще бъдат публикувани на имейла на всеки участник на 31 май 2024 г.
Всеки ученик ще получи Сертификат за участие. На учениците с най-интересни и креативни разсъждения и идеи ще бъдат връчени Грамоти.
Сертификатите предоставят предимство на завършващите при кандидатстване в СА „Д. А. Ценов“ – Свищов по първо желание в редовна форма на обучение.

Очакваме Ви!