Публична лекция и обучение, организирани от катедра МИО и Алумни клуб МИО

На 6 април (събота) 2019 година катедра „Международни икономически отношения“ и Алумни клуб МИО организират:
- Публична лекция на тема „Дигитален ум, аналогово сърце“ с Пламен Михов, бакалавър МИО випуск 2001, Senior Sales Account Manager в Amway Bulgaria (една от най-големите компании за директни продажби в света с оборот от $ 8,8 млрд. за 2018 г., оперираща на повече от 100 пазара по целия свят);

- Обучение на тема „Business Intelligence - пресечната точка на бизнеса и технологиите“ с Иван Иванов, бакалавър МИО випуск 2013, Business Intelligence Analyst & Tableau Designer (демонстрация на Tableau (Табло), един от най-широко разпространените инструменти за моделиране и анализ на бази данни).

Начало: 11:20 часа, аудитория 4 на Ректората.

Събитията са част от научния календар на катедра „Международни икономически отношения“ за 2019 година.
Повече информация на www.alumnimio.club