Заключителна публична сесия на „Работилница по управление на проекти“ за класиране и обявяване на най-добрите проекти

На 20 април 2022 г. ще се проведе заключителна публична сесия в рамките на „Работилница по управление на проекти“, съвместна инициатива на катедра „Стратегическо планиране“ при Стопанска академия „Д. А. Ценов“ - Свищов и Община Раковски. В рамките на Работилницата участват 10 екипа от ученици и учители, в ролята на ментори, от двете средни училища в община Раковски.

Публичната сесия за представяне на проектните предложения, оценките на журито, класиране, обявяване на най-добрите проекти е финален етап от „Работилница по управление на проекти“. В журито, което оценява подадените проекти, участват г-н Павел Гуджеров - кмет на община Раковски, представители на Общинския съвет, на общинската администрация, директорите на училищата, г-жа Мария Гиева - Изпълнителен директор на МИГ Раковски и преподаватели от катедра „Стратегическо планиране“ при Стопанска академия „Д. А. Ценов“ - Свищов.

Община Раковски осигурява фонд от 10 000 лв. на Работилницата за финансиране изпълнението на дейностите на най-добрите проектни идеи.