Академичен форум „Икономика“ на тема: “АЛТЕРНАТИВИ НА ИКОНОМИЧЕСКОТО РАЗВИТИЕ ПРЕЗ XXI ВЕК: ТЕОРИИ, ПОЛИТИКИ, РЕШЕНИЯ”

Уважаеми колеги,
Клуб „Икономика 2000“, Институтът за икономически изследвания на БАН и Висшето училище по мениджмънт - гр. Варна, имат удоволствие да Ви поканят на Академичния форум „Икономика“ на тема: “АЛТЕРНАТИВИ НА ИКОНОМИЧЕСКОТО РАЗВИТИЕ ПРЕЗ XXI ВЕК: ТЕОРИИ, ПОЛИТИКИ, РЕШЕНИЯ”. Форумът ще се проведе от 30 септември до 2 октомври 2015 г. в Грифид хотели 4**** „Болеро“ и „Вистамар“, комплекс „Златни пясъци“, гр. Варна.

Академичният форум „Икономика“ е наследник на Международната школа за млади икономисти, осъществена в десет издания през периода 1977-1995 г., организирана от Клуба на младия икономист към Икономическия институт на БАН и от Клуб „Икономика 2000“. Школата за млади икономисти се утвърди като водещ форум за поощряване на нетрадиционното мислене и прокарване на новаторски идеи в обществото.

Водещи лектори на Форума ще бъдат проф. д.ик.н. Гарабед Минасян, проф. д-р Йордан Христосков, проф. д-р Митко Димитров доц. д-р Виктор Йоцов и доц.
д-р Румен Аврамов.
Крайният срок за изпращане на заявката за участие и резюме на доклада е до 31.07.2015 г.

За контакти използвайте следните координати:
Телефон за връзка: 02/944 50 27; 02 / 944 50 74
Ел. поща: office@club2000.org
Лица за контакт: Мария Георгиева, Вероника Шопова.
Актуална информация за форума ще има на Интернет страницата на Клуб „Икономика 2000“ www.club2000.org.