Академичен център за кариерно консултиране и връзки с обществеността, КАТЕДРА „ТЪРГОВСКИ И ТУРИСТИЧЕСКИ БИЗНЕС”

Академичен център за кариерно консултиране и връзки с обществеността
в партньорство с КАТЕДРА „ТЪРГОВСКИ И ТУРИСТИЧЕСКИ БИЗНЕС”
организират
НАЦИОНАЛНО УЧЕНИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ТЪРГОВСКИ БИЗНЕС

1. Условия на състезанието:
В състезанието могат да участват 4 (четирима) ученици от последен гимназиален курс на всички икономически училища в България. Регистрацията за участие става посредством попълване и изпращане на регистрационен формуляр.

2. Важни срокове:

• 30 януари 2014 г. – краен срок за регистрация и изпращане на формуляра за участие по електронен път на и-мейл: career.center@uni-svishtov.bg;
  • 7 февруари 2014 г. – церемония по откриването на „Национално ученическо състезание по търговски бизнес”; състезание по екипи в СА „Д. А. Ценов”;
  • 8 февруари 2014 г. – презентация на екипните разработки и церемония по награждаване на победителите.

3. Награден фонд:
Всички участници ще получат сертификати за участие в конкурса, а членовете на екипите представили най-добрите разработки ще получат поощрителни награди.

Условията на конкурса и регистрационния формуляр могат да бъдат намерени и изтеглени от сайта на Стопанска академия „Д. А. Ценов” – Свищов - www.uni-svishtov.bg в секция „Актуално”.

Регистрационния формуляр може да изтеглите от ТУК.

Стопанска академия „Димитър А. Ценов” - Свищов
Академичен център за кариерно консултиране и връзки с обществеността