Академичен център за кариерно консултиране и връзки с обществеността

АКАДЕМИЧЕН ЦЕНТЪР ЗА КАРИЕРНО КОНСУЛТИРАНЕ И ВРЪЗКИ С ОБЩЕСТВЕНОСТТА ПРИ СА „Д. А. ЦЕНОВ” – СВИЩОВ

ИНСТИТУТ ЗА ИКОНОМИЧЕСКА ПОЛИТИКА
с подкрепата на
ФОНДАЦИЯ ХАНС ЗАЙДЕЛ

организират деветия обучителен семинар от серията Paving Youths’ Way на тема:

Разработване и управление на проекти

21-23 февруари 2014
г.  хотел "Дружба", Банкя

Какво е важно да се знае при разработването на прокети? Как се управляват проекти? Кои са ключовите индикатори за успеха на един проект? Това са само част от въпросите, които ще бъдат засегнати в рамките на обучителния семинар като той си поставя за цел да разгледа характеристиките както на традиционните бизнес проекти, така и на проектите, съфинансирани по линия на фондовете на Европейския съюз. Акцент ще бъде посатвен върху практиката във водещи компании в различни секртори на българската икономика в изпълнението на фирмени проекти.

Обучението е предназначено за български граждани до 27 години, които са редовно записани във висши учебни заведения на територията на страната или чужбина и отговарят на едно от следните условия:

• да са студенти в трети или четвърти курс на бакалавърска степен;
  • да се обучават в магистърска степен;
  • да са младежи до 27 години, дипломирали се през последните шест месеца.

Организаторите покриват всички разходи на участниците:

• Групов транспорт от София до Банкя и обратно;
  • Настаняване в хотел „Дружба” в двойна стая (с друг участник) с пълен храноден;
  • Обучителни материали.

Повече информация за семинара можете да намерите в предварителната програма.

За участие: Моля, изпратете попълнения формуляр за кандидатстване на ел. поща: student_seminars@epi-bg.org с тема „Кандидатура за IX студентски семинар” до 12:00 часа, 10 февруари 2014 г. на вниманието на г-жа Десислава Петрова, Директор „Европейски програми и проекти“, Институт за икономическа политика. Одобрените кандидати ще бъдат уведомени по ел. поща до 13 февруари 2014 г. За подробности: www.epi-bg.org.

Местата са ограничени. Участниците ще получат сертификат при успешно завършване на курса.

Формуляр за кандидатстване
Предварителна програма