Алумни клуб МИО с покана за обучения и бал на 18.03.2017

Алумни клуб МИО отправя покана за участие в традиционната си среща, която ще се състои на 18 март 2017 година (събота) в Свищов. На нея ще отбележим 6 години от основаването на Клуба с няколко мероприятия:

• Симулация на Assessment centre (център за оценка на кандидати за масов подбор);
  • Провеждане на „работни“ интервюта;
  • Дискусия на тема „Собствен бизнес срещу кариерно развитие в корпоративна среда - плюсове и минуси“;
  • Отчетно събрание;
  • Пролетен бал на Алумни клуба.

Поканени са всички настоящи студенти, както и възпитаници (бакалаври и магистри) на специалности към катедра „Международни икономически отношения“.

Акцентът тази година е „размяната на визитки“ между завършилите МИО – създаване на нови контакти, споделяне на работни места и позиции, съвместни инициативи, „лов на таланти“ и обмен на ценна „кариерна“ информация.

Студентите в редовно или задочно обучение, специалност "МИО", или в магистърски програми към специалността, трябва да се регистрират тук: ФОРМУЛЯР ЗА РЕГИСТРАЦИЯ НА СТУДЕНТИ

Членовете на Алумни клуба и техните придружители трябва да се регистрират тук:
ФОРМУЛЯР ЗА РЕГИСТРАЦИЯ НА АЛУМНИ ЧЛЕНОВЕ И ПРИДРУЖИТЕЛИ

Срок за регистрация: до 5 март 2017 година, включително.

Пълната програма и участниците вижте на страницата ни alumnimio.club