Алумни среща на Випуск ’1990 г. на спец. „Счетоводство и контрол“ се проведе в СА „Д. А. Ценов“

На 18 ноевмри 2023г. в Свищовската академия  се проведе алумни среща на студентите от випуск 1985-1990 на специалност „Счетоводство и контрол“ при СА „Д. А. Ценов“. В срещата взеха участие 25 възпитаници на Свищовското висше училище. Те бяха посрещнати от г-жа Елена Генчева – организатор в Кариерния център на Свищовското висше училище, която ги приветства от името на ректорското ръководство.

Участниците в срещата  посетиха последователно академичния музей, където си припомниха знаковите моменти от историята на Академията и се запознаха с новите достижения в нейното развитие. След това срещата продължи в аудитория 1, където алумни възпитаниците си припомниха годините на следването си и почетоха своите преподаватели. Там бе представен и пазеният над 30 години присъствен дневник, който се е водил в 1-ви курс на тяхното обучение.

Алумни срещата приключи със снимки за спомен пред паметника на дарителя Димитър Ценов и сградата на ректората.