Безплатни обучения за студенти от Foundever Bulgaria

Уважаеми студенти,
Foundever Bulgaria предоставят онлайн безплатни обучения за хора, които са на път да започнат своето професионално развитие. Те са социално ориентирана компания и предлаганите уебинари са възможност за студентите да придобият по-задълбочена представа за работната среда, пазара на труда и възможност да започнат кариерата си или за професионален растеж, както и да научат много полезни съвети от специалистите по подбор на персонал.

За тази цел ви информираме за обявените предстоящи уебинари на следните дати и теми:

Подробна информация и регистрационен формуляр има към отделните линкове.
След регистрацията, всеки участник ще получи линк за онлайн срещата.

Обявите, публикувани от Кариерния център при Стопанска академия, могат да се следят на сайта на Стопанска академия в следните подраздели:
"Кариерно развитие" и "Студентски Новини", както и фейсбук страница на Кариерния център в рубриките: #КариеренЦентърСАиПартньори  #КариеренЦентърСАобяви #СтудентскиНовиниСА