Четвърто издание на програмата на UniCredit Bulbank – „Моята банка на бъдещето 4.0

Уважаеми колеги,
Имаме удоволствието да ви информираме, че на 14.01.2015 година стартира четвъртото издание на програмата на UniCredit Bulbank – „Моята банка на бъдещето 4.0“. Формата за набиране на кандидатури вече е отворена на корпоративния сайт на банката (в рубриката Кариери/Стажантска програма/ Програми/Моята банка на бъдещето).
За участие в инициативата могат да се включат всички желаещи студенти, които нямат търпение да работят по реален проект в екип и с ментор утвърден специалист.
Проектите, по които ще работят студентите в четвъртото издание на „Моята банка на бъдещето“, са фокусирани върху приложението на новите технологии в банкирането.
Цел на програмата е да провокира студентите проактивно да търсят решения, които ще имат значение, както за личното им бъдещо развитие, така и за бизнеса като цяло.
Процедурата по набиране на кандидатури ще продължи до 29.02.2016 година.

Повече информация за програмата може да намерите ТУК