Деца от предучилищна група гостуват на катедра ЗСД по случай Лазаровден и Цветница

В навечерието на Лазаровден и Цветница, деца от предучилищната група на СУ „Николай Катранов“ гостуваха на катедра „Застраховане и социално дело“ в зала „Ректорат“ на СА „Д. А. Ценов“ – Свищов. Придружени от своята учителка г-жа  Таня Лютова и от възпитаника на Стопанска академия Гергана Попова (майка на едно от децата), малките артисти поздравиха академичния състав на катедрата с традиционни български песни, свързани с народния обичай „Лазаруване“ и отправиха пожелания за здраве, щастие, късмет и успехи.

Ръководителят на катедра „ЗСД“ доц. д-р Венцислав Василев благодари на децата и на техните ръководители за хубавите песни и добрите пожелания и на свой ред им пожела да са здрави, весели и да имат щастливо детство.
По традиция, в края на мероприятието, домакините сложиха в кошничката на всеки от малките участници по едно шоколадово яйце и почерпиха децата с различни лакомства, които те приеха с нескрита емоция.