Дейности по проект BG051PO001-3.1.07-0019

Уважаеми колеги,
Във връзка с реализиране на дейности по проект BG051PO001-3.1.07-0019 „Нови знания и умения за успешна професионална реализация на студентите от СА „Д. А. Ценов” – Свищов” предстои организиране на кръгла маса на тема: „Висшето образование и бизнеса в контекста на стратегия Европа 2020“, която ще се проведе на 14 ноември 2014 г.  Дискусиите ще се водят в три направления:

Първо направление: Иновативни подходи за бизнес обучение.

Второ направление: Образователни продукти  в икономиката, администрацията и управлението.

Трето направление: Участие на бизнеса в учебния процес – модели за партньорство.

По същите направления ще се издаде сборник с научни доклади. Срокът за представяне на докладите е 31 юли 2014 г., както следва:

• на хартиен носител в офиса на проекта – Учебна база „Проф. Д. Бъров“ при г-жа Татяна Друмева.
  • в електронен вариант на  e-mail: gbz@uni-svishtov.bg

Приканваме всички преподаватели, представители на бизнеса,  публични институции и заинтересовани лица за активно участие.

Изисквания за оформление на докладите

ЗАГЛАВИЕУДЕБЕЛЕНО, ШРИФТ TIMES NEW ROMAN 14 PT.,
ЦЕНТРИРАНО, САМО ГЛАВНИ БУКВИ

Академична степен, Име и презиме на автора
Месторабота,
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ОСНОВНИЯ ТЕКСТ:

1. Максимум – 3-6 страници (включително таблици, фигури и библиография)
2. Шрифт: Times New Roman 12 pt.
    Междуредие: Single
3. Бележки под линия: 10 pt.