Дейности по проект BG051PO001-3.1.07-0019

Уважаеми колеги,
В изпълнение на ангажиментите по дейност 4 „Посещения на студентите в реална работна среда“ от проект BG051PO001-3.1.07-0019: „Нови знания и умения за успешна професионална реализация на студентите от СА „Д. А. Ценов” – Свищов”, катедра „Индустриален бизнес и предприемачество“ организира посещение на студенти от специалност „Икономика на индустрията“ и „Индустриална бизнес икономика“, II, III и IV курс, редовно обучение в реална работна среда.

Практическото занятие ще се проведе на 31 октомври 2014 г. (петък) от 12.00 часа в „Загорка“ АД – гр. Стара Загора по учебните дисциплини „Пазарно поведение в индустриалното предприятие“, „Индустриален риск мениджмънт и застрахователна политика“ и „Управление на конкурентоспособността на индустриалното предприятие“.