Ежегодна стипендия-награда „Студент на годината” на Община Русе

Уважаеми студенти,
В навечерието на 24 май - Ден на славянската писменост и култура, Община Русе ще връчи ежегодната стипендия-награда на трима студенти, обучаващи се български висши учебни заведения, които отговарят на следните условия:

• да се обучават в редовна форма (ОКС „Бакалавър” или ОКС „Магистър”);
  • да са жители на община Русе;
  • да имат отличен успех;
  • да имат трайни интереси и постижения в научно-изследователската дейност.

За целта, всички студенти, обучаващи се в СА „Димитър А. Ценов” – Свищов, желаещи да кандидатстват, и считат че отговарят на условията е необходимо да представят следните изискуеми документи:

• творческа автобиография на кандидата;
  • копие на личната карта;
  • мотивационно писмо.

Документите следва да се изпратят не по-късно от 8 май 2015 година (петък) на и-мейл – career.center@uni-svishtov.bg!

За повече информация виж:

• Условията за номиниране и представяне на кандидатурите, както и административния ред за избиране и удостояване на наградените са описани в Наредба №17 за символиката на Община Русе (Глава Четвърта, РазделVII, Награда „Студент на годината”)