Фондация „Св. Св. Константин и Елена“ отново ще подпомага висшето образование на студенти отличници

Уважаеми колеги,
Имаме удоволствието да Ви информираме, че през новата учебна 2015/2016 година Фондация „Св. Св. Константин и Елена“ отново ще подпомага висшето образование на студенти – отличници от висшите учебни заведения в България чрез стипендиантската си програма „Туризъм“, която се реализира съвместно със „Св. Св. Константин и Елена Холдинг“ АД.

Началото на кампанията за набиране на кандидат-стипендианти за зимния семестър започна на 20 юли 2015 г. и ще продължи до 20 август 2015 г. Изискването към заинтересованите студенти е да са записани редовна форма на обучение – степен бакалавър по специалност „Туризъм“ и да имат общ успех от летния семестър на учебната 2014/2015 година не по-нисък от отличен 5.50.

Всяка от стипендиите е на стойност 1 500 лева и се изплаща на 5 равни месечни вноски.

Повече информация, с регламента за участие и необходимите документи за кандидатстване:
Заявление за кандидастване

За допълнителна информация:

Фондация „Св. Св. Константин и Елена”

Тел: 052 383 943

foundation@stconstantine.bg