Фотоконкурс „ИЗБРАХМЕ ДА УПРАВЛЯВАМЕ СВЕТА“

Уважаеми колеги,
Алумни клубът на специалност „МИО“, съвместно с катедра „Международни икономически отношения“, организират фотоконкурс под наименованието „Избрахме да управляваме света“.
Целта на конкурса е да приобщим към каузата за популяризиране и утвърждаване на специалност МИО всички настоящи студенти и възпитаници от специалността. Желанието ни е, чрез снимките да демонстрираме способността на нашите студенти да се интегрират успешно в международната среда и широките кариерни възможности на нашите възпитаници. Снимките на победителите ще бъдат използвани при изработване на рекламен календар на клуба.
В чест на 80-годишния юбилей на Стопанската академия „Димитър А. Ценов“, конкурсът ще е с продължителност от 80 дни.
Фотоконкурсът стартира на 24 юли и приключва на 11 октомври 2015 г., като крайната дата на конкурса не е случайна. На 11 октомври 1881 г. американецът Дейвид Хюстън патентова първата фотолента.

Пълните правила за участие в конкурса може да видите ТУК.