Годишна стипендиантска програма на Булстрад за студенти от Стопанска Академия

Годишната стипендиантска програма на Булстрад за студенти от Стопанска академия: Една стипендия в размер на 1500 лв. Отпуска се на студенти в редовна форма на обучение 2-ри, 3-ти или 4-ти курс по специалност „Застраховане и социално дело“ през учебната 2018-2019. Три стипендии в размер на 1000 лв. за студенти 2-ри, 3-ти или 4-ти курс в една от следните специалности: „Застраховане и социално дело“, „Финанси“, „Счетоводство и контрол“, „Бизнес статистика и анализи“, „Маркетинг“, „Стопански и финансов контрол“, „Бизнес информа­тика“, „Международни икономически отношения“, „Икономика на търговията“, „Стопанско управление“.

Документи ще се приемат в Офис Студентска политика. Краен срок за подаване на документи: 20.11.2018 г. до 16.00 ч.

Плакат