График за прием на договори за провеждане на практическо обучение по проект "Студентски практики" за м.септември 2014 г. - АЦККВО

ГРАФИК  за прием на договори на студенти-практиканти по проект "Студентски практики" за месец септември 2014 г.

Уважаеми колеги, считано от 01 септември 2014 година (понеделник) се въвежда следния нов график за прием на договори за провеждане на практическо обучение:

Дати за прием на договори
Периоди за стартиране на практиката
08 и 09 септември 2014 г.
15 септември - 19 септември 2014 г.
15 и 16 септември 2014 г.
23 септември - 26 септември 2014 г.
23 септември 2014 г.
29 септември - 03 октомври 2014 г.

Забележка:

1)  Договорите за провеждане на практическо обучение между СА и студенти-практиканти се депозират ЕДНА седмица преди началната дата на практиката в дните ПОНЕДЕЛНИК и ВТОРНИК от 13:00 ч. до 16:30 ч. в офиса на АЦККВО.

2)  ГРАФИКЪТ за провеждане на практическо обучение (съставян от студента-практикант) следва да бъде съобразен със следните изисквания:

• КРАЕН СРОК на практиката посочен в профила на студента-практикант и в договора, депозиран в СА – 28.11.2014 година;
  • ЗА РЕДОВНИ СТУДЕНТИ – не повече от 4 часа дневно и без да се включват почивните и празнични дни;
  • ЗА ЗАДОЧНИТЕ СТУДЕНТИ:
  • за работещи с 8 часова продължителност на работния ден – не повече от 4 часа дневно практическо обучение;
  • за работещи с 4 часова продължителност на работния ден – не повече от 8 часа дневно практическо обучение;
  • за неработещи – до 8 часа дневно практическо обучение.

3)  ИЗИСКВАНИЯТА за провеждане на практическо обучение на студенти-практиканти, отнасящи се до режима и алгоритъма за подаване и прием на документи, остават непроменени (виж: страницата на проект „Студентски практики” – http://praktiki.mon.bg/лица за контакти от висшите училища/ СА “Д. А. Ценов” – Свищов и www.uni-svishtov.bg/Проект „Студентски практики”/Общи правила за участие).

4) Имената на преподавателите, които могат да потвърждават академично наставничество може да научите от служителите на АЦККВО (на място в офиса или на телефон: 0631 66 437).