HR Зона -> Да разбием митовете - НЕудобните въпроси"- онлайн на 09.06.2020 г.

Уважаеми колеги,
Технологичната медия DevStyleR кани възпитаниците на Стопанска академия на една интересна онлайн дискусия, която ще се проведе на 9-ти юни и ще е полезна за студентите и за тези, на които им предстои и/или ходят на интервюта в момента: "HR Зона -> Да разбием митовете - НЕудобните въпроси".
Онлайн дискусия за (НЕ)удобните въпроси и техните отговори, свързани със заплата, проблеми в екипа, трейнинги, професионално развитие и т.н. Именно тези въпроси “табу” са важни за служителите, за тяхното кариерно израстване и, разбира се, за компанията, от която са част.
За точно тези въпроси, обаче, малко се пише и говори открито. Информация за тях се открива по форуми или чрез приятели. Често, търсейки информация, ИТ професионалистите попадат на статии с гръмки “
clickbait” заглавия от вида “Топ 5 неудобни въпроса…”, които маркират ключовите думи, но не дават желания резултат.
Повече информация за събитието може да намерите в линк-а за регистрация
тук
Събитието на страницата във facebook.

Участието е безплатно  и ще имате възможност да зададете въпросите, които ви вълнуват, на професионалистите.

Споделяме няколко видео материала, които идват директно от извора (бизнеса):