ISIC Road Show в СA "Д. А. Ценов" - "Бъди мобилен с ISIC"

Уважаеми студенти,
На 19.04.2016г. (вторник)  започва поредното издание на кампанията ISIC Road Show в Стопанска академия "Димитър А. Ценов" - Свищов.
ISIC Road Show ще стартира от 9:30 ч. пред Факултетския корпус

Презентация под наслов "Бъди мобилен с ISIC" ще се проведе от 13:00 ч. в 1 аудитория.

Предстоящата кампания е съсредоточена върху мобилните приложения за ползване на ISIC и DSK ISIC картите.
На щанда на ISIC Bulgaria студентите ще могат да тестват новото мобилно приложение MY ISIC и да активират своята виртуална ISIC карта. Виртуалната ISIC карта служи за идентификация и ползване на преференции в България, като е достатъчно тя да бъде показана на дисплея на смартфона на картопритежателя.
На щанда на ISIC Bulgaria студентите ще могат да разберат повече за възможностите за интернет банкиране с ДСК Директ и да тестват мобилното приложение ДСК Смарт. Служители на Банка ДСК ще отговарят на въпроси на студентите относно банковите функции на DSK ISIC картите.
Приложенията MY ISIC и ДСК Смарт са налични в Google Play Store и App Store.
По време на кампанията ISIC Road Show, Национален младежки форум (НМФ) ще запознае студентите с възможностите на структурния диалог в България, a Асоциация за подпомагане на академичната общност (АПАО) ще ги информира за дейността си като Евродеск информационна точка.

Не пропускайте да посетите инициативите - очакват ви изненади, игри и подаръци!