“ISIC Road Show” в СА „ Д. A. Ценов“!

Уважаеми колеги,
Имаме удоволствието да ви поканим на 15 ноември (вторник) на “ISIC Road Show” в СА „ Д. A. Ценов“!
Събитието ще се състои между 10:00 и 16:00 часа във фоайето на факултетския корпус на Стопанска академия. На щанда на ISIC Bulgaria ще можете  да се запознаете с мобилното приложение MY ISIC и да активирате своя виртуална ISIC карта за ползване на намаления чрез смартфон. Приложението MY ISIC виртуална карта се развива с подкрепата на Lenovо.

Всеки студент, който активира приложението MY ISIC и попълни анкета, ще получи  подаръчна торбичка Student Survival Kit с комплименти от Банка ДСК, Durex, Red Bull, Maretti, Sprite, Nescafe 3 in 1. Ако имате ISIC или DSK ISIC карта, изтеглете приложението MY ISIC от Google PlayStore или App Store, изпълнете стъпките за активация на виртуална MY ISIC карта и заповядайте да получите своя подарък Student Survival Kit!