Каргил обяви платени стажантски програми

Искате да изградите по-силно, по-устойчиво бъдеще и да развивате кариерата си? Присъединете се към глобалния екип на Cargill от 160 000 служители, които използват нови технологии, динамични прозрения и над 157 години опит, за да свържат фермерите с пазарите, клиентите със съставките и хората и животните с храната, от която се нуждаят, за да процъфтяват.
Дайте тласък на кариерата си, като влезете в стажантската програма по финанси на Cargill Business Services София. Вие ще бъдете съществена част от европейската финансова структура на Cargill и ще научите и ще извършвате счетоводни дейности „на живо“ въз основа на нуждите и изискванията на нашите бизнес звена в Европа, Близкия изток и Африка.

Актуални възможности за стаж в направление финанси:

• Счетоводство
  • Кредитиране
  • Плащане на фактури

Условия на стажа:
• Стажът е с продължителност 6 месеца, платен е и нашата цел е да намерим таланти, които постоянно да се присъединят към нас в нашето пътуване, за да помогнем на света да процъфтява.
• Предлагаме 30 работни часа на седмица, които се регулират според вашата университетска програма.
• Платен стаж по хибриден работен модел
• Ще можете да планирате работното си време според личните си нужди и да се насладите на хибридния модел на работа, който ви дава възможност да работите от вкъщи.
• Целеви начални дати – 15 април; 7 май; 13 май.

Стажант счетоводител
Свободни стажантски позиции: 5

Основни отговорности:
• Поддръжка на счетоводни услуги за избрани процеси и държави
• Участвайте в приключването на главната книга в края на месеца
• Подкрепете процеса на съгласуване на баланса
• Подкрепете всякакви транзакционни дейности в зависимост от нуждата
• Подпомагане на дейностите на екипа по капиталово счетоводство
• Поддържа дейностите по отчитане на управлението (печалби и загуби) и изчислява индикатори (оперативен оборотен капитал)
• Участвайте в различни инициативи и предоставяйте подкрепа за роли в областта на записване за докладване
• Изграждане на подкрепящи взаимоотношения с връстници и колеги
• Други възложени задължения

Минимални квалификации:
• Академично образование по финанси и счетоводство или икономика – за предпочитане през 3-та или 4-та година
• Много добри писмени и устни умения по английски език
• Интерес към работа в динамична среда и с колеги, намиращи се по целия свят
• Владеене на Microsoft Office Suite (Outlook, Word и Excel)

Стажант Кредитиране
Свободни стажантски позиции: 5

Основни отговорности:
• Анализирайте финансите на контрагентите (процес на одобрение на кредитен лимит)
• Анализирайте съответствието на кредитните/пазарните лимити между ERP и системите за управление на кредити (процес на интегритет на данните)
• Подгответе доклади за стареене (процес на мониторинг и докладване)
• Проследяване на просрочени експозиции с клиенти и извършване на процес на кредитен контрол

Минимални квалификации:
• Академична подготовка по икономика, бизнес администрация, бизнес икономика и управление, финанси и счетоводство – за предпочитане през 2-ра, 3-та или 4-та година
• Много добри писмени и устни умения по английски език
• Интерес към работа в нееднозначна среда и с колеги, намиращи се в отдалечен офис
• Владеене на Microsoft Office Suite (Outlook, Word и Excel)

Стажант Плащане на фактури
Свободни стажантски позиции: 3

Основни отговорности:
•  Валидиране и проверка на фактури за оптично разпознаване на символи.
•  Анализирайте и изчистете подозрителни дублирани документи в SAP/JDE ERP.
•  Съгласуване на изявление на доставчика.
•  Осигурете актуализация на състоянието на плащане на фактура при запитване по телефон/имейл на доставчика.
•  Извършване на обработка на фактури за дължими сметки срещу кодиране на поръчка за покупка/без поръчка за покупка съгласно установените процедури.
•  Подгответе доклади, като използвате установени процедури и работни инструкции.
•  Други задължения, както са възложени.

•  Академично образование – за предпочитане 2-ра, 3-та или 4-та година
•  Много добри писмени и устни умения по английски език
•  Интерес към работа в гъвкава среда и с колеги, разположени в отдалечен офис
•  Владеене на Microsoft Office Suite (Outlook, Word и Excel)

Нашата оферта
Ние предоставяме бърза, стимулираща международна среда, която ще разшири вашите способности и ще насочи вашите таланти. Ние също така предлагаме конкурентно заплащане и предимства, съчетани с изключителни възможности за кариерно развитие в една от най-големите и солидни частни компании в света.

Интересувате ли се? Тогава не забравяйте да ни изпратите своята автобиография и мотивационно писмо на английски днес.
Следвайте ни в LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cargill
Научете повече: https://careers.cargill.com/diversity/