Кариерни възможности за нетехнически кадри в ИТ индустрията - онлайн събитие Career Show Tech 2023

Възможност да се включите безплатно в Career Show Tech 2023 - онлайн на 18 и 19 май 2023 г., за реализация и развитие в ИТ сектора.
На събитието можете да организирате лични видео срещи с водещи ИТ работодатели, които активно търсят нови таланти за екипите си. Да говорите директно с работодателите за възможностите, които предлагат.
Освен лични видео срещи, ще има целодневна семинарна програма с технологичните мениджъри на компании-лидери в света като YouTube, Binance, OLX, Brandwatch, Dyson и др.

Може да се включите след предварителна регистрация на www.careershow.bg
Регистрацията е еднократна и ще ви даде възможност да участвате във всички предстоящи събития, които се организират от Career Show.

Обявите, публикувани от Кариерния център при Стопанска академия, могат да се следят на сайта на Стопанска академия в следните подраздели: "Кариерно развитие" и "Студентски Новини", както и фейсбук страница на Кариерния център в рубриките:  #КариеренЦентърСАиПартньори  #КариеренЦентърСАобяви #СтудентскиНовиниСА