Катедра „Индустриален бизнес и предприемачество” организира семинарно занятие на студентите от специалност „Индустриална бизнес икономика”

Уважаеми колеги,
В изпълнение на ангажиментите по дейност 3 на проект BG051PO001-3.1.07-0019 „Нови знания и умения за успешна професионална реализация на студентите от СА „Д. А. Ценов” – Свищов” катедра „Индустриален бизнес и предприемачество” организира семинарно занятие на студентите от специалност „Индустриална бизнес икономика”III курс, редовно обучение, с представители на бизнеса на тема „Застрахователната политика на индустриалното предприятие“ по учебната дисциплина „Индустриален риск мениджмънт и застрахователна политика“.
Семинарното занятие ще се проведе на 25.11.2014 г. (вторник) от 14:15 часа в ауд. 17 на Стопанска академия (Факултетски корпус). Лектор ще бъде г-н Бисер Илиев – управител на „Алианц България Холдинг“ АД – представителство гр. Свищов.