„Колонад Иншурънс Ес Ей – клон България“ предлага обява за работа за студенти

За компанията:

„Колонад Иншурънс Ес Ей” е дружество, регистрирано в Люксембург, част от холдинговата структура на „Феърфакс Файнeншъл Холдингс Лимитид“.

„Колонад Иншурънс Ес Ей“ е застрахователна компания оперираща в сферата на Общото застраховане, насочена към предоставяне на първокласно обслужване и иновативни застрахователни продукти за корпоративни и индивидуални клиенти в Централна и Източна Европа. Компанията е лицензирана  да записва  17 от 18-те вида застраховки (с изключение на  Отговорност за моторни превозни средства).

Компанията търси:
За своя клон в град София, „Колонад Иншурънс Ес Ей – клон България“ търси да назначи на трудов договор и непълен работен ден студент за позиция „Административен Асистент“

Основни отговорности на позицията:

• Да помага в администрацията на корпоративния застрахователен портфейл на компанията като изготвя и издава образци на полици, добавъци, сертификати, дебит ноти, напомнителни писма, карти и всякакъв друг вид документация
  • Да въвежда информация във вътрешно-фирмените системи и бази данни на компанията
  • Да окомплектова, съхранява и архивира документите за всеки клиент и за всяка полица под формата на досие
  • Участие в продажбени кампании за привличане на нови клиенти

Изисквания за позицията:

• Започнато висше образование с образователно-квалификационна степен “бакалавър” (задочна, редовна или дистанционна форма)
  • Добро владеене на Английски език (препоръчително ниво спрямо Европейската общо езикова рамка - B2)
  • Отлично владеене на Български език (писмено и говоримо)
  • Компютърна грамотност (MS Office и MS Excel).
  • Отлични комуникативни умения
  • Внимание към детайла
  • Умения за работа в екип, свързана с отговорно изпълнение на задачи в предварително зададени срокове

Нашето предложение

Вие ще станете част от сплотен и приятелски настроен екип от едни от най-добрите професионалисти в сферата на Общото застраховане.

Ще получите:

• Възможност за придобиване на професионален опит в сферата на застраховането
  • Динамична работа
  • Работа на непълен работен ден и гъвкаво работно време
  • Възможност за изграждане на кариера в развиваща се международна компания
  • Мотивиращо възнаграждение
  • Отличен социален пакет
  • Работа в нов и модерен офис с комуникативно местоположение

Ако сте заинтересовани от позицията, моля, изпратете ни ваша автобиография и мотивационно писмо по имейл на адрес mincho.bialkov@colonnade.bg.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Процесът на селекция протича при пълна конфиденциалност.