Конкурс за есе на тема: „АКТУАЛНИ ПРОБЛЕМИ ПРЕД РАЗВИТИЕТО НА ПУБЛИЧНИЯ СЕКТОР И БИЗНЕСА В Р БЪЛГАРИЯ”

Уважаеми студенти,
Катедра „Стратегическо планиране“ организира КОНКУРС ЗА СТУДЕНТСКО ЕСЕ на тема: „АКТУАЛНИ ПРОБЛЕМИ ПРЕД РАЗВИТИЕТО НА ПУБЛИЧНИЯ СЕКТОР И БИЗНЕСА В Р БЪЛГАРИЯ” (Свищов, 13 април 2016 г.).
Каним всички студенти на СА „Д. А. Ценов“, както и от други висши училища, да участват и в своите есета в обем до 4 стандартни страници представят виждането си за различни аспекти на дейността на организациите в частния и публичния сектор в страната.
Желаещите да участват следва да изпратят Заявка за участие и текста на есето, отговарящо на Техническите изисквания, в срок до 04.04.2016 г. на електронна поща sp@uni-svishtov.bg
Всички постъпили в срок есета ще бъдат разгледани от редакционен съвет, който ще провери дали те отговарят стилово и тематично на изискванията на конкурса.
Одобрените есета ще се презентират на 13.04.2016 г.

За повече подробности и информация:
Катедра „Стратегическо планиране”
Йорданка Ефремова – инспектор катедра