Уважаеми студенти от Стопанска академия „Д. А. Ценов“,

Катедра „Аграрна икономика“ организира КОНКУРС ЗА ЕСЕ, посветен на Международния ден на Земята – 22 април на тема „ЗЕМЯТА – ИЗТОЧНИК НА ДОХОДИ И НАЦИОНАЛНО САМОЧУВСТВИЕ“.

Право на участие в конкурса имат студенти от всички специалности в ОКС „бакалавър ” и ОКС „магистър“ – редовна, задочна или дистанционна форма на обучение. Очакваме да изразите вашите идеи и впечатления по предложената тема.

Изисквания за техническо оформление на разработката:

• Обем от 3-5 страници;
  • Шрифт – Times New Roman, 12 pt, двустранно подравняване, междуредово отстояние 1,5;
  • Есето трябва да отговаря на академичните стандарти за писане на подобен вид текст, да има ясна структура, теза, аргументи и заключение;
  • На заглавната страница на всяко есе да бъде посочена следната информация: трите имена на автора, специалност/магистърска програма, курс, форма на обучение и имейл адрес.

Срок за изпращане на есета - 21 април 2023 г. на е-mail: e.yordanova@uni-svishtov.bg.

За повече подробности и информация:
Катедра „Аграрна икономика”, гл. ас. д-р Елена Йорданова
e.yordanova@uni-svishtov.bg, телефон: (0631) 66 414

Отличените в конкурса разработки ще получат сертификат.

Мероприятието е част от планираните дейности по научния календар на катедра „Аграрна икономика“ за учебната 2022/2023 г.