Конкурс за млади учени "Young and Energetic Scientists" (YES)

Превърнал се вече в традиция, през 2015 та, за шеста поредна година, Клуб Млади Таланти ще проведе конкурс за млади учени "Young and Energetic Scientists" (YES).

Конкурсът "YES" цели да открие, мотивира и промотира идеите на млади и амбициозни хора с научни интереси, които ще реализират връзката между науката, образованието и бизнес, между амбицията и успеха.

Кой може да участва?

Млади учени - бакалаври, магистри, докторанти,на възраст между 18 и 35 години, които искат и се стремят техните идеи да бъдат подкрепени в полза на икономиката и обществото за по-високо качество на живота.

Можете да изберете да участвате в една от следните категории:

- Автоматика, електроника и електротехника
- Компютърни системи и мрежи
- Телекомуникационни технологии
- Програмиране и софтуер
- Механика и машинни технологии
- Новиматериали и наноматериали
- Роботика
- Биотехнологии и медицински изследвания
- Химия
- Аграрни технологии
- Приложна физика
- Електронно управление
- Хранително-вкусова промишленост
- Контрол на качеството
- Екология и енергетика
- Психология и управление на човешки ресурси
- Медицинска техника

Ние търсим, подпомагаме и стимулираме развиването на проекти свързани с индустриални изследвания и технологично развитие. Вашето участие ще ви осигури контакти със специалисти от науката, индустрията и услугите, както и развиването на сътрудничество с цел търсене и разкриване на инвестиции за реализация на Вашия проект.

Краен срок за участие: 30.10.2015 г.

За повече информация и записване: http://innofair.cys.bg/yes/registration/