Конкурс за проекти 2016, ИНИ

Уважеми колеги,
имаме удоволствието да Ви информираме, че със Заповед № 56/02.02.2016 г. на Ректора на СА “Димитър А. Ценов” е обявен КОНКУРС ЗА ПРОЕКТИ 2016, които ще се финансират по Наредба № 3/27.11.2015 г. на МОН.

На 10 февруари 2016 г. от 11:30 ч. в аудитория № 10 ще се проведе информационен ден за разясняване условията на конкурса.

Кой може да подава проектни предложения ?
  • отделни преподаватели на основен трудов договор в СА „Д. А. Ценов”;
  • екипи от преподаватели на основен трудов договор или на трудов договор за допълнителен труд при друг работодател по чл. 111 от Кодекса на труда, докторанти и студенти.

Съгласно Наредба №3/27.11.2015 г. на МОН (чл. 7, ал. 1), ръководител на научноизследователския екип може да бъде преподавател от СА „Д. А. Ценов” на основен трудов договор, който притежава образователна и научна степен „доктор” и доказана научна компетенция и опит, съответстващи на целите на проекта.

Подробности за конкурса и документите за кандидатстване може да откриете ТУК.

Институт за научни изследвания при СА “Д. А. Ценов”