Конкурс за стипендия за зимен семестър на учебната 2014/2015 г. от ПОД „Топлина” АД

Уважаеми колеги,
ПОД  „Топлина” АД обявява конкурс за стипендиант за зимен семестър на учебната 2014/2015 година.

1. Критерии за кандидатстване по стипендиантската програма:

В конкурса имат право да кандидатстват   студенти, обучаващи се по специалност „Застраховане и социално дело” в редовна форма на обучение (ОКС „Бакалавър”) в Стопанска академия „Димитър А. Ценов”, с успешно завършени минимум четири семестъра, с минимален среден успех от курса на обучението до момента: отличен – 5.50.

2. Периодичност: Стипендията се отпуска за зимен семестър.
3. Квота по стипендиантската програма: 1 студент за семестър.
4. Размер на стипендията: 500 лв. на семестър.
5. Срок за кандидатстване: до 20.11.2014 г.
6. Необходими документи за кандидатстване:

• Заявление за участие в стипендиантската програма (съгласно образец)
  • Мотивационно писмо
  • Академична справка за успех, форма на обучение и специалност
  • Документ, удостоверяващ социалното състояние на кандидата (приложимо за желаещите да ползват предимство по социални критерии).

7. Начин на представяне на Документите за кандидатстване  -  подават се по електронен път на е-mail:  career.center@uni-svishtov.bg
8. Срок за разглеждане на кандидатурите: 25.11.2014 г.
9. Определяне на бенефициентите:

Комисия, съставена от представители на ПОД „Топлина” АД и представител/и на академичната общност, разглежда кандидатурите и определя бенефициентите, на база на следните критерии:

- среден успех;
- социален статус на кандидатите за стипендия;
- аргументация в мотивационното писмо.

10. Обявяване на бенефициента (лично и публично): до 05.12.2014 г.
11. Изплащане на стипендията:

ПОД „Топлина” АД, съгласно подписан договори със стипендианта, изплаща еднократно сумата по сметка на стипендианта.

Заявление за участие в стипендиантската програма може да изтеглите от ТУК.