Конкурс за студентско есе „Евроинс - школа за таланти”

Euroins Bulgaria обявява конкурс за студенти „Евроинс - школа за таланти” по случай 25 годишнината от основаването на „ЗД Евроинс”.
Ако участваш можеш да спечелиш стипендия или платен стаж от Euroins Bulgaria. Напиши есе на една от следните три теми и го изпрати до 28.04.2023 г. на contact@euroins.bg:
1.Дъската за гладене е била сърф, който се е отказал от мечтите си, за да си намери „сигурна работа”;
2.Иновации срещу традиции: технологична революция в застраховането;
3.Гласът на младите в корпоративния свят.
Всеки автор има право да участва само с едно есе по една от изброените теми. Пълният регламент на конкурса ще откриеш тук:
Право на участие в конкурса имат:
 Всички студенти от III и IV курс, степен „бакалавър” – редовна, задочна или дистанционна форма на обучение;
 Всички студенти, степен „магистър” – редовна, задочна или дистанционна форма на обучение;
 Студентите да бъдат от следните специалности или производни на тях:

• Застраховане и социално дело;
  • Икономика;
  • Финанси и счетоводство;
  • Вътрешен одит и контрол;
  • Маркетинг;
  • Статистика и анализ на данни;
  • Информатика, информационни технологии и дигитализация;
  • Приложна математика.

Награди:
 Класираните на първите 5 (пет) места студенти получават покрити разходи за семестриални такси до завършване на обучението си;
 Класираните на първите 10 (десет) места студенти получават възможност за платен стаж в Дружеството, съобразно с изучаваната специалност;
 Всички участници, изпратили есета в срок на посочения имейл, ще получат сертификати за участие в конкурса.
Резултатите от конкурса ще бъдат публикувани на 24.05.2023 г. на сайта на „ЗД Евроинс”АД – www.euroins.bg.