Конкурс за студентско есе

Катедра „Стратегическо планиране“ организира КОНКУРС ЗА СТУДЕНТСКО ЕСЕ на тема: „МОЯТ ЛИЧЕН ПРОЕКТ: КАКВО ДА НАПРАВЯ, ЗА ДА УСПЕЯ?“ (СВИЩОВ, 29 НОЕМВРИ 2017 г.).

Каним всички студенти на СА „Д. А. Ценов“, както и от други висши училища, да участват и в своите есета в обем до 4 стандартни страници да представят виждането си за възможните насоки за реализация, развитие и успех.

Желаещите да участват следва да изпратят Заявка за участие и текста на есето, отговарящо на Техническите изисквания, в срок до 24.11.2017 г. на електронна поща sp@uni-svishtov.bg

Всички постъпили в срок есета ще бъдат разгледани от редакционен съвет, който ще провери дали те отговарят стилово и тематично на изискванията на конкурса.

Одобрените есета ще се презентират на 29.11.2017 г., аудитория 2, от 13:00 часа.

Заявка за участие може да изтеглите ТУК
Техническите изисквания може да изтеглите ТУК

За повече подробности и информация:
Катедра „Стратегическо планиране”,
Йорданка Ефремова – инспектор катедра