Конкурс за студентско есе от финансовия портал MoitePari.bg

Водещият финансов портал MoitePari.bg обявява студентски конкурс за есе на тема  „Как да изберем най-изгодния банков продукт“. Конкурсът е част от образователната кампания „Кликни СРАВНИ, а MoitePari студент ще награди“. В рамките на кампанията MoitePari.bg ще формира награден фонд за всеки посетител на сайта, който направи сравнение по даден финансов или банков продукт, чрез кликване върху бутона „Сравни“. Наградният фонд ще бъде разпределен между студентите, които са първенци в конкурса за есе. Гарантираният минимален размер на наградите е 3000 лв. Класираните на първите три места студенти ще получат съответно 50%, 33% и 17% от наградния фонд. Ще има и специална награда на журито.
Желаещите да участват в конкурса трябва да изпратя своите есетата до 25.11.2021, като попълнят кратка регистрационна форма, поместена на адрес sravni.moitepari.bg/konkurs. Специално жури ще излъчи 20 финалисти, а победителите в конкурса ще бъдат избрани чрез гласуване от потребителите на портала MoitePari.bg.