Кръгла маса на тема: „Пазарен профил на обучението по застраховане и социално дело в СА „Д. А. Ценов“ – Свищов“

Екипът на научноизследователски проект № 13-2021 „Проучване на пазарния профил на обучението по застраховане и социално дело в СА „Д. А. Ценов“ – Свищов“ организира КРЪГЛА МАСА на тема:

„Пазарен профил на обучението по застраховане и социално дело в

СА „Д. А. Ценов“ – Свищов“

Мероприятието се посвещава на 85-годишнината от създаването на СА „Д. А. Ценов“ - Свищов и ще се проведе на 16 октомври 2021 г., от 11 ч. в ауд. № 9 (сграда Ректорат) с участието на академичния състав на катедра „Застраховане и социално дело“, представители на осигурителната и застрахователната практика и студенти от спец. „Застраховане и социално дело“ при спазване изискванията на Заповед № 632/24.08.2021 г. на Ректора на СА и ограниченията, наложени от противоепидемичните мерки за заетост на местата и дистанция между участниците.