Лятна стажантска програма на ПроКредит Банк, АЦККВО

Уважаеми колеги,
Академичен център за кариерно консултиране и връзки с обществеността при СА и ПроКредит Банк стартират Лятна стажантска програма.

ПроКредит  Банк  е  ориентирана  към  развитие търговска  банка.  Ние  предоставяме  отлично обслужване  както  на  малки  и  средни  фирми, така  и на граждани,  които  желаят  да  спестяват. В своята дейност се придържаме към няколко основни принципа:  ценим  прозрачността  в  общуването с  клиентите,  не  насърчаваме  потребителското кредитиране,  стремим  се  да  минимизираме екологичния  си  отпечатък  и  предоставяме  само услуги,  които  се  основават  на  разбирането за  състоянието  на  конкретния  клиент  и  на задълбочен финансов анализ.

Ако искате да разберете повече за ПроКредит Банк и за нашата дейност, както и да придобиете ценен практически опит, кандидатствайте за ЛЯТНАТА НИ СТАЖАНТСКА ПРОГРАМА.

Какво ще научите и усвоите?

• За период между един и три месеца ще се запознаете с бизнес философията и принципите на отговорно банкиране в ПроКредит Банк;
  • Ще придобиете ценен практически опит в клоновата мрежа или в отделите на Централното ни управление;
  • Ще видите как се решават различни казуси от работата ни с клиенти и партньори;
  • Ще разберете как обслужваме клиенти и какво означава работа в екип.

Какво очакваме от вас?

• Сериозно и отговорно отношение към поставените задачи;
  • Инициативност и активно участие в ежедневните дейности на съответния отдел или офис на банката;
  • Желание за придобиване на нови знания;
  • Готовност за открито общуване;
  • Задължително присъствие на пълен работен ден;
  • Добро ниво на владеене на английски език.

Кой може да кандидатства?

Студенти, без значение от университет, изучавана специалност и завършен курс.

Условия на Лятната стажантска програма

• Продължителност между 1 и 3 месеца (юни – септември 2015г.);
  • Ежедневна заетост на пълен работен ден, спрямо работното време на банката;
  • Месечна стипендия за периода на стажа.

Къде се провежда?

Централно управление, гр. София:

• Отдел Човешки ресурси;
  • Отдел Банкови услуги;
  • Отдел Операции, звено Кредитна администрация;
  • Отдел Управление на риска, звено Мерки срещу изпиране на пари;
  • Отдел Проблемни вземания (допълнителни изисквания: студенти специалност Право).

Клонова мрежа:

• София
  • Пловдив
  • Варна
  • Бургас
  • Стара Загора
  • Велико Търново
  • Плевен
  • Русе

Как да кандидатствате?

Като първа стъпка от процеса на подбор е необходимо да попълните онлайн формата ни за кандидатстване и мотивационното си писмо (да посочите в кой отдел или офис желаете да бъдете на стаж, както и продължителността и периода на провеждане).

Допълнителна информация за ПроКредит Банк, Лятната стажантска програма и останалите етапи от процеса на подбор, може да откриете на интернет страницата на банката.

Процесът на подбор ще продължи до 30.06.2015 г.

Постер