Лятна стажантска програма на ЗАД „ Алианц"

СТАЖАНТ  „ФИНАНСИ И ЗАСТРАХОВАНЕ”
Лятна стажантска програма.

Тя ще се проведе в периода от месец май до месец септември 2014 г., като продължителността на всеки индивидуален стаж може да бъде от 1 до 3 месеца. Стажът е с ежедневна пълна заетост, спрямо работното време на компанията и е платен.

По време на летния стаж, ще имате възможност да се запознаете с бизнес философията и принципите на ЗАД „ Алианц България Живот ''. В допълнение, ще придобиете ценен практически опит и  ще се запознаете с различни казуси от работата ни с клиенти и партньори, ще научите повече за това как предлагаме качествени услуги и какво означава да се работи в ЗАД „ Алианц България Живот ''.

Приемаме кандидатури на студенти от различни специалности и курсове, защото вярваме в полезността на разнообразието и считаме, че умни, будни и търсещи развитие млади хора има във всички университети и специалности. Всеки студент, който иска да се учи, развива и обогатява уменията си, може да бъде част от работната атмосфера .

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
Студенти трети курс , без значение от специалността ;
Много добра комуникативност;
Постоянство и желание за професионално развитие;
Общителна личност, ориентирана към работата с хора, с висока мотивация за постигане на резултати;.

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
Стаж в компания с високи корпоративни стандарти;
Осигуряване на въвеждащо и последващи продуктови и продажбени обучения;
Реална и гарантирани възможност за кариерно развитие в компанията.
Практически опит във финансовата и застрахователна сфера
Очакваме Вашата автобиография на е-mail:smalf037_030@allianz.bg