Лятно училище на тема „Регионално развитие – възможности и предизвикателства“

Уважаеми студенти на Стопанска академия,
Университетът за науки за живота в Прага, Университетът за природни науки и науки за живота във Виена, Университетът за науки за живота във Варшава и Университетът в Хоенхайм, в сътрудничество с Университета и Изследователския център във Ванинген, Шведския университет за селскостопански науки и Университета в Копенхаген, организират лятно училище на тема „Регионално развитие – възможности и предизвикателства“.
Лятното училище е предназначено за магистри и докторанти и ще се проведе от 9 до 15 юли 2017 г. в гр. Прага, Чехия. На участниците ще бъдат присъдени 4 ЕСТК кредита.
Повече информация относно регистрацията и участието във форума, графика за провеждане, както и изискванията към авторите за оформяне на доклад можете да намерите ТУК.

Крайният срок за подаване на заявка за участие е 30 април 2017 г.