Лятно училище „Съвременни тенденции в банкирането“ 2023 на Фондация „Атанас Буров“

Фондация „Атанас Буров“ организира Лятно училище „Съвременни тенденции в банкирането“, което ще се проведе в гр. Банкя, 10 – 17 септември 2023 г. В рамките на една седмица участниците ще имат възможност да почерпят опит от най-добрите професионалисти от водещите финансови институции. Студентите ще  работят по реални казуси от практиката и ще посетят на място една от водещите банки в страната.

Кандидатите за участие в Лятното училище трябва да изпратят до 30 юни 2023 г. по електронна поща на адреса на фондация „Атанас Буров“  fnburov@gmail.com или fnburov@postbank.bg
CV и мотивационно писмо, в което да изложат

• професионални интереси
  • мотивация за развитие в областта на банкирането
  • какво очакват да видят в рамките на седмицата като работни сесии и обучения

Одобрените кандидати ще бъдат обявени до 15 юли 2023 г. на сайта на Фондацията.
Фондация „Атанас Буров“ поема разходите по престоя (храна и нощувка) и обучението на участниците в Лятното училище.
Подробна информация от сайта на Фондацията от ТУК.

Обявите, публикувани от Кариерния център при Стопанска академия, могат да се следят на сайта на Стопанска академия в следните подраздели: "Кариерно развитие" и "Студентски Новини", както и фейсбук страница на Кариерния център в рубриките:  #КариеренЦентърСАиПартньори  #КариеренЦентърСАобяви