Мобилност за преподаватели и за членовете на административния състав по програма „Еразъм+” за академичната 2014/2015 г.

Уважаеми колеги,
ЦМСП съобщава на всички преподаватели и на членовете на административния състав, че започва процедурата за кандидатстване с цел мобилност по програма „Еразъм+” за академичната 2014/2015 г. Съобразно разпределението на бройките за мобилност от Националната Агенция за администриране на програмата – София на Стопанска Академия се полагат четири места за мобилност с цел преподаване и три места за мобилност на преподаватели и административен персонал с цел обучение.

Всички желаещи да участват в програмата с цел мобилност следва да подадат заявление по образец и кратко описание на намеренията си за работа в чуждестранния университет, избран като приемащ в рамките на мобилността, в срок до 07.11.2014г. Образците на формулярите са публикувани на сайта на Стопанска Академия в опцията „Еразъм” – „Преподавателска мобилност” и  „Мобилност на административен персонал”. Документите се подават в офиса на ЦМСП.