На вниманието на записващите се студенти, които ще бъдат ПЪРВОКУРСНИЦИ през септември 2024 г.!

Желаещите да ползват общежитие през учебната 2024/2025 г., трябва да подадат комплект документи, във Фронт офис „Обслужване на студенти“, Факултетски корпус, ет. 1 до 09.09.2024 г.

Комплектът документи се купува от Академичната книжарница във Факултетски корпус, ет. 1.

Право за настаняване в студентско общежитие Блок 1 имат студенти, записани за обучение в ПЪРВИ КРУС, които са с установени жилищни нужди в гр. Свищов, където ще се обучават. Жилищни нужди са налице ако студентът или членовете на неговото семейство не притежават в гр. Свищов жилище или не ползват такова, предоставено им от държавата или от общината.
Студентското общежитие Блок 1 при Стопанска академия „Д. А. Ценов“ – Свищов се намира на ул. „Цанко Церковски №11 А.

Подробна информация може да откриете ТУК.