Набиране нови участници за „Школа за народни танци“ (студенти) и „Школа за фолклорни танци за преподаватели и служители“

Уважаеми колеги,
„Школа за народни танци“ (студенти) и „Школа за фолклорни танци за преподаватели и служители“ при Студентския дом на културата набират нови участници за предстоящия творчески сезон 2014-2015 г. Репетициите на групите са в понеделник и сряда в Камерна зала (входът на коктейл-клуб „Салве“): за преподаватели и служители – от 17,30 ч. и за студенти – от 19,30 ч. Желаещите да се запишат за участие в школите: при художествените ръководители непосредствено преди репетиция. Организационна сбирка на Школата за студенти: на 6 октомври 2014 г. (понеделник) от 19,30 ч. в Камерната зала.