Награждаване на победителите в националния конкурс за ученическо есе "Моята крачка към по-доброто утре"

Академичното ръководство и Академичният център за кариерно консултиране и връзки с обществеността при Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ – Свищов информират, че церемонията по награждаването на победителите в

НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА УЧЕНИЧЕСКО ЕСЕ
"МОЯТА КРАЧКА КЪМ ПО-ДОБРОТО УТРЕ"

ще се проведе на 17 февруари 2017 г. (петък).

Участници в конкурса са 138 ученици от 11 и 12 клас от средните училища в страната и български училища в чужбина. Всички те ще получат сертификати за участие.

Класирани на призовите места са:

Първо място
Диана Димитрова Михайлова – ПМПГ „Св. Климент Охридски“ – гр. Монтана, 11 клас

Второ място
Петя Георгиева Минева – ПГ „Христо Ботев“ – гр. Дупница, 11 клас

Росица Станчева – Интернационално училище АУХОФ – гр. Линц, Австрия, 11 клас

Трето място
Александра Атанасова Илиева – СУ „Йордан Йовков“ – гр. Кърджали, 11 клас

Никол Николаева Найденова – Първо българско неделно училище „Васил Левски“ - гр. Валенсия, Испания, 12 клас

Специална награда
Християна Данаилова Раева – СУ „Йордан Йовков“ – гр. Тутракан, 12 клас

Каним победителите да заповядат в Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ – Свищов на 17 февруари 2017 г. Церемонията по награждаването ще започне в 10.00 часа в аудитория 10 на Ректората.

Контактна информация:
Академичен център за кариерно консултиране и връзки с обществеността при Стопанска академия „Димитър А. Ценов”,
гр. Свищов, п.к. 5250, ул. „Емануил Чакъров” № 2
тел. (0631) 66 437, e-mail: career.center@uni-svishtov.bg