НАП предлага свободни работни позиции

ЗАЩО ДА ИЗБЕРЕТЕ НАЦИОНАЛНА АГЕНЦИЯ ЗА ПРИХОДИТЕ?
Искате ли да бъдете част от единственатa държавна организация, която е в основата за успешното развитие на всички останали държавни институции и спомага за доброто съществуване на държавата ни?
Искате ли да сте служител в Агенция, която има структури на територията на цялата страна?
Искате ли Вашите служебни задължения и отговорности да са основани на законност, принципност и ясни правила?

ВИЗИТКА:
Ние сме част от финансовата структура на Република България.
Ние установяваме, обезпечаваме и събираме публични вземания и определени със закон частни държавни вземания. Осъществяваме надзор и върху хазартната дейност в страната.
Нашите стремежи и усилия са насочени към правилното функциониране и подобряване дейността на администрацията.
Ние сме осъзнали, че поведението и моралът са важни фактори за отношението на обществото към администрацията.
Нашият екип е от 8000 служители, разпределени в различни териториални структури и звена на Агенцията.
Ние предлагаме над 160 е-услуги за гражданите и бизнеса, с което улесняваме своите клиенти в изпълнението на данъчните и осигурителните им задължения и заемаме първо място по отношение нивото на дигитализация сред останалите администрации в България.

ВЪЗМОЖНОСТИ, КОИТО ЩЕ ВИ ПОМОГНАТ ДА СЪЧЕТАЕТЕ СЛУЖЕБНИТЕ СИ АНГАЖИМЕНТИ, ВАШЕТО ПРОФЕСИОНАЛНО РАЗВИТИЕ И ЛИЧНОТО ВИ ВРЕМЕ:
Гъвкаво работно време /за длъжности и функции, за които е приложимо/;
Възможност за работа от разстояние /при разрешение/;
Добро ниво на заплащане за постигнати лични резултати, обвързано с професионалното представяне;
Профилактични медицински прегледи;
Застраховка „Живот“ и „Злополука“;
Допълнителни дни отпуск;
Въвеждащо обучение и регулярни надграждащи обучения (специализирани, корпоративни и езикови);
Разнообразни подходи за личностно и професионално развитие (чрез програми за развитие на потенциала, наставничество, менторство, коучинг);
Разработена система за оценка на индивидуалното изпълнение, обвързана с възможностите за кариерно развитие;
Благоприятна среда за трансформиране на теоретичните знания в добре развити практически умения.
За всички актуални работни места следете линка: https://nra.bg/wps/portal/nra/za-nap/rabota-v-nap/obyavi.za.rabota
Информация относно стаж в НАП вижте тук: https://nra.bg/wps/portal/nra/za-nap/rabota-v-nap/staj.nap