Настаняване в Студентски блок № 1 за студентите в задочна форма на обучение

Уважаеми студенти,

Във връзка с присъственото провеждане на учебния процес в СА „Д. А. Ценов“ – Свищов за студентите в задочна форма на обучение, Ви информираме, че има свободни места за настаняване в реновирания Студентски блок № 1.

Студентите в задочна форма на обучение могат да бъдат настанявани в Студентски блок № 1 за периода на присъствените лекционни курсове, семинарните упражнения и полагането на изпитите, включени в учебния план, при преференциални цени – най-ниски на територията на гр. Свищов.

Желаещите да бъдат настанени е необходимо да подадат своите документи при управителя на Студентски блок № 1.

Комплектът с документи за настаняване може да закупите от академичната книжарница (намира се във Факултетски корпус, ет. 1)

Контакти за допълнителна информация:
г-жа Янислава Александрова – 0631 66 226
y.aleksandrova@uni-svishtov.bg