Национална студентска научна конференция

Уважаеми студенти и докторанти,
по случай 80-та годишнина от основаването на Свищовската Алма Матер, Студентски съвет при СА „Димитър А. Ценов“ най-любезно Ви кани да вземете участие в Национална студентска научна конференция, като част от тържественото отбелязване на събитието.

Тематичните направления на Националната студентска научна конференция са:

I. Икономика, държава, общество
II. Финанси, застраховане, отчетност
III. Бизнес, мениджмънт, маркетинг

Мотивация за участие:

- Сертификат за участие (само за участниците, представили доклад по време на конференцията).
- Парично-предметни награди, за най-добре представилите се участници, осигурени от Студентски съвет при СА „Димитър А. Ценов“.
- Публикуване на докладите в сборник, за всички представили разработката си по време на конференцията.

Участниците трябва да отговарят на следните критерии:

- Да са студенти или докторанти в акредитирани висши училища на територията на Р. България;
-  Да се обучават в редовна форма;
-  Всеки участник има право на 1 доклад (без значение съвместен или индивидуален).

Оформление на докладите:

- Докладът трябва да бъде форматиран със следните характеристики: размер на страницата 21.59 см × 27.94 см (Letter), горно поле 5.08 см, долно поле 2.54 см, ляво поле 3.05 см, дясно поле 5.69 см, gutter 0 см, горен колонтитул (header) 4.32 см и долен колонтитул (footer) 2.54 см.
- Шрифтът е Times New Roman, 12 pt, двустранно подравняване.
- Междуредие – 1 линия (Single).
- Максималният брой страници е 10 (десет), в които се включват заглавията, формулите, таблиците, фигурите и литература.
- Страниците не се номерират.

Важни срокове:

- Краен срок за изпращане на доклад електронната поща ssavet@uni-svishtov.bg – 09 декември 2016 г.
- Дата на провеждане на конференцията – 13 декември 2016 г. По време на конференцията всеки участник ще разполага с време да представи доклада си, чрез презентация.
- Участниците НЕ дължат такса за участие.
- При необходимост Студентски Съвет при СА „Д.А. Ценов“ може да предложи информация относно различни варианти за нощувка в гр. Свищов.

ШАБЛОН ЗА ДОКЛАД

За допълнителна информация отправяйте своите въпроси към Студентски съвет при СА „Димитър А. Ценов“.

За контакти:

докт. Калоян Петков (email: kpetkov@uni-svishtov.bg , тел: 0895255915)