Национално ученическо състезание

Академичното ръководство и екипът на Академичен център за кариерно консултиране и връзки с обществеността при Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ – Свищов организират традиционното издание на

НАЦИОНАЛНО УЧЕНИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ В НАПРАВЛЕНИЯ:

• ПУБЛИЧНИ ФИНАНСИ
  • КОРПОРАТИВНИ ФИНАНСИ
  • ЗАСТРАХОВАНЕ И СОЦИАЛНО ОСИГУРЯВАНЕ

20 – 21 февруари 2015 г. (петък и събота)

Състезанието включва изпълнение на творчески задания: в направление „ПУБЛИЧНИ ФИНАНСИ“ – генериране на финансови решения в публичния сектор; в направление „КОРПОРАТИВНИ ФИНАНСИ“ – генериране на финансови решения в бизнес структура; в направление „ЗАСТРАХОВАНЕ И СОЦИАЛНО ОСИГУРЯВАНЕ - генериране на решения за бизнес развитие на застрахователния и осигурителния пазар.

По регламент учениците ще работят в екипна среда, в която ще трябва съвместно да анализират конкретни проблеми и ситуации, прилагайки теоретичните си познания; да търсят алтернативи и да генерират ефективни решения; да презентират и аргументират своите идеи.

Краен срок за регистрация чрез изпращане на формуляр за участие (по и-мейл):
13 февруари 2015 г. (петък)

Допълнителна информация:

• Престоят на участниците (нощувки и хранения) е за сметка на Организаторите.
  • Участниците могат да използват лична мобилна техника при решаване на заданието.

Регистрационния формуляр може да изтеглите от ТУК.

Контактна информация за потвърждаване на участието:

Академичен център за кариерно консултиране и връзки с обществеността при СА „Димитър А. Ценов”,
гр. Свищов, п.к. 5250, ул.”Ем. Чакъров” №2
тел. (0631) 66 437, e-mail: career.center@uni-svishtov.bg
ас. Иван Маринов (моб. тел. 0884/682568)